SEK132/h brutto

Göteborg od zaraz praca w Szwecji magazyn spożywczy bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2018 00:35
  • Wygasa: 5 dni, 22 godzin

Aktualna oferta pracy w Szwecji na magazynie spożywczym z Göteborga. Chętnie zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 132 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu zamówień na magazynie oraz załadunku i rozładunku towarów
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem inwentaryzacji, sporządzaniem raportów oraz wprowadzaniem danych do bazy
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość brania nadgodzin
  • brak spóźnień
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • legalną pracę z ubezpieczeniem
  • wysokie premie i dodatki
  • zapewnione lokum w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pomoc polskiego rezydenta
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca na magazynie spożywczym 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-goteborg/

ID ogłoszenia: 4925b6d3141a853f