€11 h brutto

Francja praca jako monter paneli fotowoltaicznych w Bordeaux

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Bordeaux
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.06.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 miesiąc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka francuskiego
  • Opublikowany: 15 maja 2014 13:35

Oferty pracy we Francji na stanowisko montera paneli fotowoltaicznych na terenie Bordeaux. Poszukiwany pracownik z doświadczeniem, prawem jazdy oraz minimum komunikatywną znajomością języka francuskiego.

Obowiązki:

Montowanie paneli fotowoltaicznych na terenie Francji.

Wymagania:
– co najmniej 2-letnie doświadczenie jako monter paneli słonecznych,
– dokładność i rzetelność,
– prawo jazdy kat. B,
– komunikatywna znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na czas określony ( pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia )

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres workservice@eurowayproject.com

ID ogłoszenia: 318537478ce8cee3

ilość wszystkich wyświetleń: 1284, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez eurowayproject

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez eurowayproject »