SEKdo uzgodnienia

Fizyczna praca w Szwecji dla kobiet przy sprzątaniu Sztokholm bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2014 02:42

Firma sprzątająca prowadzi nabór na stanowisko sprzątaczka. Oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sprzątaniu dla kobiet bez znajomości język szwedzkiego-wystarczy angielski. .

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia SEK

Obowiązki:

  • Sprzątanie w domach prywatnych, biurach-zależnie od zlecenia

Oczekiwania:

  • zgłoszenia od kobiet
  • podstawowa znajomość języka szwedzkiego lub angielskiego jest wymagana
  • duża uczciwość, staranność, pracowitość
  • znajomość szwedzkich standardów wykonywania pracy
  • aktualne przebywanie w Szwecji

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres: personal@renthusstockholm.se
Prosimy opisać się i podać numer kontaktowy.

Dla zainteresowanych również kontakt telefoniczny: 0707111111
źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_szwecja,ogloszenie,20140819083853.html

ID ogłoszenia: 83453f7bf1495649

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Szwecji dla kobiet przy sprzątaniu Sztokholm bez języka”

  1. jestem zainteresowana ofertom tej pracy to moj numer 723249114

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.