NOKdo ustalenia

Fizyczna praca w Norwegii wykładanie towaru bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2015 16:07

Szukamy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy wykładaniu produktów na półki w markecie. Zatrudnienie w Oslo od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: wt/058/15

Zadania:
– porządkowanie półek, a następnie układanie na nich towaru
– sprawdzanie zgodności cen oraz dat ważności produktów
– wywieszanie etykietek promocyjnych
– wykonywanie prac magazynowych (szukanie towaru, paletowanie itp.)
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim
– dokładność, precyzja, zaangażowanie, punktualność, niezawodność
– zmotywowanie do wykonywania pracy fizycznej
– radzenie sobie ze stresem
– osoba otwarta, komunikatywna
– łatwość w porozumiewaniu się z grupą

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– umowę norweską
– pracę na okres 3 miesięcy z możliwością jej przedłużenia
– płatne miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: norwayworker@europe.com w tytule należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-w-sklepie-wykladanie-towaru-na-polki-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 507560d25a62914b

2 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii wykładanie towaru bez znajomości języka Oslo”

  1. pracownik hali wykladanie towaru na 4 października 2015 @ 19:09

    witam mam naimie marta mam 34 lata jestem z warszawy poszukuje pracy jako pracownik hali przy wykladaniu towaru jestem merzatka mam na utrzymaniu rodzine oraz zwierzeta poszukuje pracy zagranica muj numer to 504564254 jestem odpowiedzialna komunikatywna` dziewczyna lubie prace w zespole

  2. Kamila i Patryk na 10 października 2015 @ 11:23

    Witam! Jesteśmy młodą parą (21 lat) silnie zmotywowaną do pracy,lubiącą nowe wyzwania, jesteśmy odpowiedzialni i punktualni. Ja przebywałem już w Norwegii. Lubimy pracę w zespole,bezkonfliktowi i otwarci na nowe znajomości
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury oraz kontakt pod numerem 531739555