€8,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu ubrań bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 18 października 2015 02:25

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy sortowaniu ubrań. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku sortuje ubrania ze względu na jakość i rodzaj. Sortowanie odbywa się na dwóch taśmach.

Wymagania:
– zależy nam na kandydatach energicznych, żywotnych
– dobre zdrowie
– ogólna dobra sprawność fizyczna
– należy odpowiedzialnie podchodzić do wyznaczanych zadań
– staranność, dokładność
– punktualne stawianie się na stanowisku
– wyjazd do Niemiec od zaraz

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– umowa zostaję podpisana na 3 miesiące, a najlepszym kandydatom zaoferujemy jej przedłużenie
– legalną pracę od zaraz
– w razie potrzeby na miejscu obecny jest polski koordynator
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Praca fizyczna przy sortowaniu odzieży, Bremen.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bremen-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 105622c5321e69f

3 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu ubrań bez języka Bremen”

  1. Witam,
    wraz z Narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz z własnym autem.
    Proszę o kontakt telefoniczny pod numer : +48 721 764 378

    Pozdrawiamy

  2. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 783684876

    Pozdrawiamy.

  3. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę wraz z kolegą na zaproponowane przez państwa stanowisko. Mamy po 28 lat jesteśmy sumienni , pracowici , obowiązkowi i gotowi do pracy. Zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny pod nr 792025130 albo e mail mateusz_duraj@o2.pl.
    Z góry dziękuję za czas przeznaczony na rozpatrzenie mojej kandydat