€11,20/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sklep przy wykładaniu towaru bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 października 2017 01:24

Zatrudnimy od zaraz w sklepie wielkopowierzchniowym z Düsseldorfu osoby bez znajomości języka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Zarobki: 11,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sklepu będzie porządkowanie półek oraz wykładanie towaru
  • do obowiązków będzie należało również kontrolowanie terminów przydatności towarów, zmiana cen oraz aranżacja witryn

Wymagania:

  • świetna organizacja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • samodyscyplina
  • elastyczność i otwartość
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • bezpłatne lokum oraz komunikację miejską
  • pracę w wymiarze 8 h dziennie, także w weekendy
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • szansę na dłuższą współpracę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do przesyłania CV w języku polskim oraz niemieckim ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-w-sklepie-bez-jezyka-wykladanie-towarow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 66559ea6c418ae29