€12,50 euro/netto za godzinę

Fizyczna praca w Niemczech Monter rurociągów Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Data rozpoczęcia pracy: 03.09.2014
  • Znajomość języków: MIN PÓŁ ROKU
  • Opublikowany: 1 września 2014 02:02

Firma z Essen poszukuje pracowników fizycznych gotowych do pracy w Niemczech przy montażu rurociągów. Oferta adresowana do osób z certyfikatami VCA lub SCS.

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Monter rurociągów Niemcy
Miejsce pracy: Essen

Zakres obowiązków:
• montaż rurociągów przemysłowych

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 2 lata)
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• certyfikat VCA lub SCC
• Własny samochód + prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na czas nieokreślony na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe)
• Pełne ubezpieczenie społeczne i emerytalne
• Atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 Euro netto/h wypłacane już po tygodniu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem „Monter Rurociągów Niemcy” lub kontakt telefoniczny: 601-641-889

ID ogłoszenia: 8845404e97b23101

ilość wszystkich wyświetleń: 1614, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech Monter rurociągów Essen”

  1. Jestem Łukasz jestem zainteresowanym pracom proszę kontak‭‭+49 152 16954089‬‬

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.