€9 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy wykładaniu towaru Bonn od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2015 00:58

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Bonn w sklepie przy wykładaniu towaru na półki, przygotowywaniu ekspozycji.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bonn
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: PF/05/15

Zadania:
– porządkowanie półek sklepowych
– prawidłowe układanie towarów
– przyporządkowanie produktu do ceny
– tworzenie ekspozycji
– przeprowadzanie inwentaryzacji
– inne prace fizyczne na sklepie

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– staranność, dokładność
– wykonywanie poleceń
– zdolność do pracy w grupie
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– poczucie estetyki
– zdolność logicznego myślenia
– gotowość do pracy na zmiany nocne

Oferujemy:
– pracę głównie w porach nocnych
– dodatki za zmiany nocne
– najlepszym pracownikom oferujemy premie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– jasne warunki zatrudnienia
– umowę niemiecką
– pomoc w sprawach administracyjnych i logistycznych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia. Natomiast w treści należy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-pomocnik-wykladania-towaru-bez-znajomosci-jezyka-bonn/

ID ogłoszenia: 525553172ee5549f

4 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy wykładaniu towaru Bonn od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kont 512488678

  2. Dorian Warianka na 20 kwietnia 2015 @ 13:30

    Witam jestem zainteresowany praca w panstwa firmie.Moge wyjechac z dnia na dzien czekam na informacje. Pilne

  3. Anna Małecka na 26 kwietnia 2015 @ 16:37

    Witam serdecznie. Mam 12 lat praktyki na podanym stanowisku jeśli Państwa zainteresuje moja odpowiedz proszę o kontakt. 572869751.pozdrawiam.

  4. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca w panstwa firmie .Mam doswiadczenie pracy w tej branzy.przez 9lat.moge wyjechac od zaraz

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.