€do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii przy sprzątaniu bez znajomości języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2014 01:24

Firma sprzątająca z Rotterdamu zatrudni pracowników fizycznych do sprzątania warsztatów samochodowych. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Sprzątacz/ka
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie warsztatów samochodowych. Praca z odpowiednimi środkami czyszczącymi.

Wymagania:
– umiejętne zastosowanie produktów czyszczących do odpowiednich powierzchni
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– chęć do pracy zespołowej
– posiadanie referencji z poprzednich prac będą dodatkowym atutem
– osoba odpowiedzialna, sumienna, potrafiąca sprzątać

Oferujemy:
– pracę 2-3 razy w tygodniu przez 4 godziny dziennie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dla chętnych możliwość dłuższej współpracy
– podpisanie legalnej umowy na duńskich zasadach
– zapewniamy stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV ze zdjęciem na adres: beata@polvik.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 48453fe46e19e926

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.