$do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii na magazynie przy załadunu bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2014 23:12

Oferujemy fizyczną pracę w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Tilburgu dla pracownika fizycznego na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca fizyczna przy załadunku i rozładunku towarów
– prace magazynowe takie jak układanie towaru na półkach
– załadunek produktów na palety
– wysyłka towarów
– kompletacja zamówień

Wymagania:
– posiadanie numeru SOFI
– angielski lub niemiecki w stopniu dobrym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– chęć do rozpoczęcia pracy fizycznej
– wysoka prawność fizyczna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
– pracę na dłuższy okres
– atrakcyjne wynagrodzenie
– podwyżki dla najlepszych pracowników
– zapewniamy zakwaterowanie odpłatne
– kontakt z polskimi opiekunami na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194872/0/1/

Źródło:

ID ogłoszenia: 23653ea6f848ed26

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Holandii na magazynie przy załadunu bez języka Tilburg”

  1. mogę podjąć pracę w każdej chwili , prosze o kontakt tegi89@interia.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.