SEKdo ustalenia

Fizyczna praca w Danii przy sortowaniu śmieci bez języka Aalborg od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aalborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 20:53

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych przy sortowaniu śmieci w Aalborg. Praca w Danii dla Polaków przy recyklingu bez znajomości języka duńskiego. Oferta z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Aalborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie przydzielony na stanowisko produkcyjne gdzie w sposób staranny i uważny należy sortować śmieci.

Wymagania:
– należy stosować się do zasad BHP
– stosowanie się do wewnętrznych zasad firmy (noszenie odzieży i rękawiczek ochronnych)
– wytrzymałość fizyczna (praca w pozycji stojącej)
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– szybkie przystosowanie się do nowych warunków pracy
– doświadczenie przy sortowaniu będzie atutem
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podpisanie duńskiej umowy na czas określony
– możliwość przedłużenia umowy
– praca skierowana do osób bez znajomości języka duńskiego
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– pracownikom zapewniamy urlopy
– wstępne szkolenia
– świadczenia socjalne
– wspieramy w pierwszych dniach
– miejsce do zamieszkania (czynsz opłacany przez pracownika)

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: scandiworkers@email.com z tematem: 005/08/Dania

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-danii-bez-jezyka-w-sortowni-od-zaraz-przy-recyklingu-aalborg/

ID ogłoszenia: 21655c3825615192

3 komentarze na “Fizyczna praca w Danii przy sortowaniu śmieci bez języka Aalborg od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany ta oferta moge wyjechac od zaraz z kolega lub sam prosze o kontakt tel 721205087

  2. Jestem bardzo zainteresowany takimi ofertami pracy.Poszukuje wyjazdu na całą zime 501644639

  3. Andrzej Papier na 2 lutego 2016 @ 10:04

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą .Obecnie mieszkam w Szwecji. Język Szwedzki komunikatywny

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.