DKKdo ustalenia

Fizyczna praca w Danii przy sortowaniu odpadów Aarhus bez języka od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 18 października 2015 02:26

Od zaraz oferta pracy w Danii dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej. Ogłoszenie z Aarhus bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Aarhus
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 001/11/Dania

Zadania:
Praca odbywa się w fabryce zajmującej się przetwarzaniem surowców wtórnych. Pracownik będzie odpowiedzialny za segregację odpadów. Wszystkie zadania wykonywane są przy taśmie w rękawiczkach ochronnych.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna (wielogodzinne stanie przy taśmie)
– osoba musi być spostrzegawcza
– samodzielne wykonywanie zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz
– porozumiewanie się w języku angielskim będzie mile widziane
– sprawne dłonie
– niezawodność

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres
– start już od zaraz
– dobre stawki godzinowe
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
– szkolenia wprowadzające
– zdobycie nowego doświadczenia
– stój do pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: scandiworkers@email.com z tematem: 001/11/Dania
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/aarhus-oferta-pracy-w-danii-sortowanie-surowcow-od-zaraz-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 1445622e2906b314

6 komentarzy na “Fizyczna praca w Danii przy sortowaniu odpadów Aarhus bez języka od zaraz”

  1. pracowalem w holandi przy sortowaniu odpadow reciklimg posiadam wlasny samochod nie pije alkoholu jestem gotowy sprawny do pracy

  2. pracowalem w holandi przy recykligu mam doswiadczenie nie pije alkoholu posiadam auto podejmev prace od zaraz

  3. Poszukuje pracy wraz z kolegą. Jesteśmy pracowici , sumienni, bez nałogów i gotowi do ciężkiej pracy. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat D i komunikatwynie operujemy j. angielskim.

  4. Dzień dobry mm na imię Marcin lat 37.
    jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko .
    Posiadam doświadczenie na tym stanowisku sortowacz
    – szkło
    – pet
    – makulatura
    – zmieszane
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienia potrzebne do tej pracy, oraz aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz.
    Jestem osobą pracowitą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  5. Bogusław Węgrzyn na 14 stycznia 2016 @ 15:18

    Witam, jeżeli oferta jest aktualna proszę o te.601419773
    dziękuję

  6. waldek250979 na 7 lutego 2016 @ 09:39

    witam jestem zainteresowany tą pracą myśle że idealnie się do niej nadaje mogę pracować przez 7 dni w tygodniu i nie muszę zjeżdżać do domu ponadto bardzo zależy mi na takiej pracy pozdrawiam i proszę o kontakt pod nr tel 798565050