DKK72-80/h brutto

Fizyczna praca w Danii od zaraz wykładanie towaru bez znajomości języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2018 23:23
  • Wygasa: 8 dni, 13 godzin

Oferujemy fizyczną pracę w Danii przy wykładaniu towaru. Od zaraz propozycja zatrudnienia w sklepie z Aarhus dla 3 kandydatów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 72 do 80 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie będzie polegała na układaniu towaru na półki oraz uzupełnianiu stanu magazynowego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach na magazynie lub w sklepie
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • własne auto, jedna osoba w grupie
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin – 40-50 tygodniowo
  • dobre zarobki oraz dodatki wakacyjne
  • zamieszkanie w cenie około 500 DKK za tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

pl@balticworkforce.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27mg5e/

ID ogłoszenia: 5485afb136e5f6a0