DKK122,45/h brutto

Fizyczna praca w Danii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2018 00:03

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Danii dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Propozycja zatrudniania w Aarhus dla osób bez znajomości języka na cały etat.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 122,45 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne sortowanie używanej odzieży
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości, składaniem oraz pakowaniem ubrań

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • preferowane osoby ze znajomością materiałów oraz części garderoby
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • brak uzależnień
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na cały etat
  • pracę w stałych godzinach
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • zapewnione zakwaterowanie za 2500 DKK miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

W tytule prosimy wpisać „skr/44/18 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-danii-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-aarhus/

ID ogłoszenia: 9985b55f9752706a