SEKdo uzgodnienia

Fizyczna praca Szwecja przy sprzątaniu bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 września 2014 00:55

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji dla Polaków przy sprzątaniu. Zatrudnienie w Sztokholmie dla osób bez znajomości języka szwedzkiego. Mile widziani kandydaci z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Sztokholm

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadania obsługiwać zlecenia dotyczące sprzątania domów, mieszkań i biur.
  • Do zadań należeć będzie dobieranie odpowiednich środków czyszczących.

Oczekiwania:

  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • konieczna jest dokładność, uczciwość
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B
  • aktualne zamieszkanie w Sztokholmie

Oferta:

  • legalne zatrudnienie
  • Praca dla Polaków zamieszkujących w Sztokholmie
  • początkowo praca na kilka godzin w tygodniu
  • jeżeli pracownicy będą się sprawdzali i rzetelnie wypełniali swoje obowiązki liczba godzin zostanie zwiększona

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • jobbansokanstad@hotmail.com

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_szwecja,ogloszenie,20140828091900.html

ID ogłoszenia: 53054063df8ce246

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.