NOK171 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia w budownictwie dla murarza/tynkarza Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:36

Praca w Norwegii na budowie dla pracowników fizycznych. Oferta ze Stavenger dla 10 budowlańców przy tynkowaniu i murowaniu. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Stavenger
Wynagrodzenie: 171 NOK/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie się zajmował murowaniem z bloczków LECA oraz tynkowaniem ścian.

Wymagania:
– doświadczenie w budownictwie min. 3 letnie
– umiejętność prowadzenia konserwacji budynków
– osoba potrafiąca zarządzać swoim własnym czasem pracy
– język angielski lub norweski wymagany
– prawo jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie nabyte na terenie Skandynawii mile widziane
– przyjazd własnym autem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na dłuższy okres
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zapewniamy pełny etat
– możliwość pracy w renowowanej firmie
– świadczenia socjalne
– pomoc przy szukania lokum
– w razie potrzeby pomagamy również w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzula o poufności na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 44253f12d51374de

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.