NOK163,60 za godz. brutto

Fizyczna praca Norwegia od zaraz bez języka przy sortowaniu Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Opublikowany: 1 października 2014 16:01

Od zaraz dam pracę w Norwegii 3 pracownikom fizycznym przy sortowaniu paczek. Oferta z Sarpsborg dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: 163,60 NOK za godz. brutto
Numer referencyjny: logistikk/02

Zadania:
– zajmowanie się sortowaniem paczek
– kontrolowanie jakości produkcyjnej
– zapewnienie ciągłości w ruchu taśmociągu
– załadunek zapakowanego towaru na ciężarówki

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia na wyżej wymieniony stanowisku konieczne
– osoba szybko wykonująca zadania jak również dbająca o dokładność
– pracownik powinien radzić sobie ze stresem
– chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– otwartość na ludzi
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– umowa podpisywana za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– po 3 miesięcznym okresie możliwość podjęcia stałej współpracy
– oferujemy pomoc przy znalezieniu mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim lub norweskim na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło:

ID ogłoszenia: 713542af0f727aa0

6 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz bez języka przy sortowaniu Sarpsborg”

  1. 2 osoby chetne od zaraz nr 725554224

  2. Witam 2 osoby chętne do pracy za granicą nr. tel. 534 901 237 proszę o odpowiedz.

  3. Witam. Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o szybki kontakt, odpowiedz. Mój nr tel 794775828

  4. Jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą proszę o kontakt na nr 697894667

  5. Witam!
    Jestem poważnie zainteresowany tą praca, mam duże doświadczenie na taśmie prod.
    Posiadam certyfikat na wózki widłowe.
    Mam nr NINo oraz referencje od ostatniego pracodawcy w UK.
    Pracę mogę rozpocząć od zaraz.
    Proszę o kontakt.
    maciek273@onet.pl
    tel: 48-518-641-381
    Pozdrawiam.

  6. fizyczna praca norwegia na 13 października 2014 @ 20:52

    21 letni , chetny na rok , silny fizycznie , z powerem do pracy , 733496281

Zostaw odpowiedź do maciek_C2