NOK167/h

Fizyczna praca Norwegia dla par w sklepie od zaraz bez języka wykładanie towaru Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 20:50

Sklep z Oslo szuka osób do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Oferta dla par aktualna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w markecie spożywczym znanej sieci;
  • obowiązkiem pracownika będzie kontrolowanie produktów w powierzonych alejkach, zdejmowanie z półek przeterminowanych artykułów i wykładanie nowych, dbanie o czystość na regałach, wycieranie ich;
  • zadaniem będzie także aktualizowanie cen, wystawianie promocji itp.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • punktualność;
  • chęć wypracowania godzin nadliczbowych;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełen etat;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s05/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-dla-par-w-sklepie-bez-jezyka-wykladanie-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 9795cd9ad84a846b