€ 8,19 euro/h brutto

Fizyczna praca Niemcy przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 14 maja 2014 16:30

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech w sklepie przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sklepowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,19 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało:
– układanie produktów na półkach sklepowych
– odnajdywanie towaru na magazynie
– przygotowywanie wystaw sklepowych na poszczególnych działach

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– gotowość do pracy na zmiany nocne
– chęć do pracy w grupie
– szybkość w przyswajaniu wiedzy
– osoba niekarana z zaświadczeniem
– znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:
– legalną pracę w dobrze prosperującym sklepie
– obecność polskiego koordynatora
– premie za zmiany nocne
– pomoc związaną z wypełnianiem dokumentów
– zatrudnienie od zaraz
– wypłatę należności w terminach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: praca w sklepie Kolonia

Źródło:

ID ogłoszenia: 32653736b7b64cf1

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka Kolonia”

  1. MariaiZenon na 3 lutego 2015 @ 20:25

    Witam, jesteśmy małżeństwem i zainteresowała nas ta oferta pracy. Kontakt pod nr. tel. 503 991 186. Pozdrawiamy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.