€9,20 euro/h brutto

Fizyczna praca Niemcy od zaraz dla par bez języka wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:46

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech (Berlin) dla par przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fizycznawykladanietowaru/11/15

Zadania:
– należy porządkować półki sklepowe i uzupełnić braki
– sprawdzanie zgodności cen z produktami
– oznaczanie półek promocyjnych

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy zmianowej (zmiany dzienne i nocne)
– gotowość do szybkiego wyjazdu oraz pozostania w Niemczech na okres Świąteczny
– ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– radzenie sobie ze stresem
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– punktualne stawianie się w pracy
– pozytywne nastawienie do ludzi

Oferujemy:
– 4 miesięczny okres zatrudnienia
– chętnym umożliwiamy przedłużenie umowy
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach bez pośredników
– w razie konieczności na miejscu zapewniamy pomoc polskiego opiekuna
– po przepracowanym tygodniu możliwe jest pobranie zaliczki
– wyrobienie nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszenia wraz ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: dringende@europe.com z tematem: fizycznawykladanietowaru/11/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-wykladanie-towaru-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7765639447783f1d

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy od zaraz dla par bez języka wykładanie towaru Berlin”

  1. Baranczuk Czeslaw na 5 listopada 2015 @ 13:05

    Jestem zainteresowany ta oferta,niejestem zonaty mieszkam obecnie w norwegii ,niekarany bez zaswiadczenia.