€do ustalenia

Fizyczna praca Holandia w Tilburgu przy rozładunku opon bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 02:02

Dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku i załadunku opon na ciężarówki. Zatrudnienie od zaraz w mieście Tilburg dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– załadunek i rozładunek opon
– prace magazynowe takie jak: wyszukiwanie produktów na magazynie, przygotowywanie towaru do wysyłki, kodowanie paczek, itp.

Wymagania:
– duża siła fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– prawo jazdy kat.B
– dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– gotowość do ciężkiej pracy

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w międzynarodowym zespole
– płatne ubezpieczenie oraz miejsce zamieszkania
– oferujemy możliwość skorzystania z naszego transportu
– na miejscu kontakt z polskimi opiekunami
– pracownikom z długim stażem zapewniamy podwyżki

Aplikacja:
W celu rejestracji zapraszamy na stronę: http://www.pracuj.pl/praca/ladowanie-towaru-tilburg,oferta,3650801

ID ogłoszenia: 8315471232096aa5

5 komentarzy na “Fizyczna praca Holandia w Tilburgu przy rozładunku opon bez języka od zaraz”

  1. Praca fizyczna na 23 listopada 2014 @ 15:19

    Witam ja i moich dwóch kolegów jesteśmy zainteresowani państwa ofertą . Prosimy o odpowiedz .

  2. Witam.wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani wyjazdem choćby od zaraz.potrafimy cięzko pracować.proszę o odpowiedz.dziękuje

  3. Szukamy pracy na 5 grudnia 2014 @ 20:28

    Witam.

    Wraz z kolegą jesteśmy gotowi podjąć prace. kontakt do na to :
    Waldemar 731 838 440
    Grzegorz 509 857 224.

    Pozdrawiamy.

  4. Witam,jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie w tego typu pracach. Proszę o kontakt. Mój nr tel+4915215809143

  5. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą prosze o kontakt na numer 0687971816 Dziękuje i Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.