€do ustalenia

Fizyczna praca Holandia przy sortowaniu ubrań Rotterdam bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Opublikowany: 28 marca 2015 01:03

Oferujemy zatrudnienie na 6 miesięcy w sortowni odzieży mieszczącej się w Rotterdamie. Fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– rozpakowywanie dostaw
– sortowanie ubrań według określonych zasad
– pakowanie odzieży

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego
– posiadanie prawa jazdy jest mile widziane
– wcześniejsze doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– możliwość pozostania w Holandii na pół roku
– gotowość pracy również w godzinach nocnych
– szybkość, zwinność, elastyczność
– dobre zdrowie
– siła fizyczna

Oferujemy:
– pracodawca oferuje pracę tymczasową na holenderskich warunkach
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– miejsce do zamieszkania
– transport do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– pomoc polskich rezydentów

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/205647/0/1/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-rotterdam/

ID ogłoszenia: 865515e6ea8e2e0

6 komentarzy na “Fizyczna praca Holandia przy sortowaniu ubrań Rotterdam bez języka”

  1. Jędrzej na 28 marca 2015 @ 23:52

    Jestem bardzo zainteresowany proszę o kontakt za pośrednictwem Email lub telefonicznie 508-594-992

  2. krystiano na 29 marca 2015 @ 04:21

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 28 lata, kawaler, bez nałogów, pracowity, sumienny i szybko sie ucze. J.angielski i niemiecki na poziomie prosze o kontakt tel 795026042 (pracowałem juz w Holandii)

  3. Witam, jestem zainteresowany panstwa oferta.
    Jestem pracowity,sumnienny i szybko sie ucze i pracowałem juz w Holandi o kontakt prosze pod numerem tel.+48 514 596 559

  4. Byłbym zainteresowany wyjazdem od zaraz… nie będziecie żałować

  5. Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt telefoniczny 721 871 732

  6. Witam,pracowity,sumienny bez nałogów z chęcią podjęcia pracy od zaraz.Proszę o kontakt w sprawie pracy i pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.