DKKdo ustalenia

Fizyczna praca Dania dla Polaków przy roznoszeniu ulotek bez doświadczenia

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 01:50

Poszukujemy pracowników fizycznych bez doświadczenia do pracy w Danii. Oferta dla Polaków przy roznoszeniu ulotek na określonym obszarze. Jest to działalność dorywcza-możliwość dorobienia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy roznoszenie ulotek, materiałów reklamowych, magazynów, gazet itp. Praca polega na kontakcie z potencjalnymi klientami osobą dlatego oczekujemy zgłoszeń od ludzi otwartych, kontaktowych lubiących towarzystwo i łatwo nawiązujących kontakty.

Wymagania:
– miła aparycja
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– pozytywne nastawienie
– osoby energiczne, otwarte
– chęć podjęcia pracy dorywczej
– doświadczenia związane ze sprzedażą są mile widziane
– dbanie o dobre imię firmy
– pracowitość, zaangażowanie
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– elastyczne godziny pracy
– możliwość dorobienia
– oferujemy pracę również w weekendy
– szybkie przeszkolenie
– dobre zarobki
– terminowe wypłaty
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: iwanttowork@gottabemarketing.co.uk

Źródło: http://polonia.dk/announcements/show/95953

ID ogłoszenia: 59954ce95091f83d

ilość wszystkich wyświetleń: 4129, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.