DKK110-130/h brutto

Fizyczna praca Dania 2017 bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:49

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w firmie logistycznej z Kopenhagi. Fizyczna praca w Danii dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu i rozładunku paczek.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 110 do 130 SEK na godzinę brutto w zależności od zmiany

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie segregacja przesyłek przy ruchomej taśmie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również rozładunkiem i załadunkiem paczek

Wymagania:

  • zaangażowanie i pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaletą będzie znajomość języka obcego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dbałość o mienie
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie w Danii od zaraz
  • zapewnione płatne zamieszkanie za 3000 DKK miesięcznie
  • legalną pracę w Danii
  • opiekę konsultanta posługującego się językiem polskim
  • pracę na okres próbny do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres:

Sikker@execs.com

W tytule należy wpisać „skr/42/17 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-paczek-bez-znajomosci-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 58859b58377b6d7d

2 komentarze na “Fizyczna praca Dania 2017 bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Kopenhaga”

  1. Gotowy do pracy od zaraz

  2. czekam na telefon 0048728875057

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.