DKK110-130/h brutto

Fizyczna praca Dania 2017 bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:49

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w firmie logistycznej z Kopenhagi. Fizyczna praca w Danii dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu i rozładunku paczek.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 110 do 130 SEK na godzinę brutto w zależności od zmiany

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie segregacja przesyłek przy ruchomej taśmie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również rozładunkiem i załadunkiem paczek

Wymagania:

  • zaangażowanie i pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaletą będzie znajomość języka obcego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dbałość o mienie
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie w Danii od zaraz
  • zapewnione płatne zamieszkanie za 3000 DKK miesięcznie
  • legalną pracę w Danii
  • opiekę konsultanta posługującego się językiem polskim
  • pracę na okres próbny do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres:

Sikker@execs.com

W tytule należy wpisać „skr/42/17 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-paczek-bez-znajomosci-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 58859b58377b6d7d

2 komentarze na “Fizyczna praca Dania 2017 bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Kopenhaga”

  1. Gotowy do pracy od zaraz

  2. czekam na telefon 0048728875057