£300 - 600 na tydzień

Fizyczna praca Anglia od zaraz sprzątanie samochodów bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 19:37

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Anglii przy sprzątaniu i myciu samochodów. Zatrudnienie w salonie z Londynu bez języka aktualne od zaraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 300 – 600 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w dużym salonie samochodowy na stanowisku valeter;
  • zadaniem będzie przygotowywanie samochodu do wystawienia na sprzedaż, np. mysie, odkurzenie itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • bez języka.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie, które zależy od ilości przygotowanych samochodów, ale jest ono w granicach 300 – 600 GBP na tydzień;
  • praca od 8 do 18 przez 5 – 6 dni w tygodniu, co jest uzależnione od liczby samochodów do przygotowania;
  • zatrudnienie typu self-employer lub, gdy jest taka konieczność, to pomoc przy założeniu.

Aplikacja:

Aplikować można na adres: epvaleting@gmail.com lub wysłać wiadomość SMS pod numer +48 776 0232 363.

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-fizyczna-praca-anglia-sprzatanie-mycie-samochodow-w-salonie-londyn/

ID ogłoszenia: 3505cbb7c79dffc5

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.