€1700 EUR

Elektrycy bez znajomości języka do pracy w Niemczech Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez znajomości
  • Opublikowany: 1 października 2015 10:23

Poszukiwani elektrycy chętni do pracy w Niemczech na terenie Bawarii przy utrzymaniu ruchu i konserwacji maszyn produkcyjnych. Oferta dla osób z kwalifikacjami.

Firma Fenix Tax & Work dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko Elektryka bez znajomości języka do pracy w Niemczech.

Opis stanowiska:
• Utrzymywanie w ruchu maszyn produkcyjnych
• Konserwacja maszyn produkcyjnych

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe – Elektryk
• doświadczenie zawodowe w branży
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód

Oferujemy:
• umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
• zatrudnienie ciągłe przez cały rok (również w okresie zimowym)
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
• dieta za każdy przepracowany dzień
• stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
• zapewniamy zakwaterowanie płatne 200 EUR miesięcznie
• Wynagrodzenie 11 EUR brutto/godzina pracy

CV w języku niemieckim prosimy przesłać na rekrutacja@fenixtax.pl
Prosimy o kontakt w godzinach od 9.00-17.00 na numer telefonu 515-096-603 .

ID ogłoszenia: 362560cf85c9cf55

ilość wszystkich wyświetleń: 752, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez rekrutacja@fenixtax.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacja@fenixtax.pl »