€8,50/h + dodatki

Drezno fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka przy rozładunku paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez
  • Opublikowany: 11 maja 2016 03:34

Magazyn z siedzibą w Dreźnie poszukuje pracowników fizycznych od zaraz do sortowania paczek kurierskich. Damy pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Drezno, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek w wysokości 1,20 euro na godzinę w przypadku pracy na zmianie nocnej

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie firmy kurierskiej przy fizycznych zadaniach polegających na rozładunku, sortowaniu a także ponownym załadunku przesyłek

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • bardzo dobra kondycja fizyczna i wytrzymałość
  • zręczność, sprawność
  • zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • przez pierwsze 3 miesiące wyłącznie zmiany nocne – później system rotacyjny
  • początkowo umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Fizyczna praca na magazynie firmy kurierskiej”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-rozladunek-paczek-kurierskich-drezno/

ID ogłoszenia: 7305732869141b7f