€9,60 euro brutto/h

Drezno dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji karmy dla psów i kotów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące próbne na początek
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2015 01:35

Oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcji karmy dla zwierząt. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie początkowo na 2 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Drezno

Stawka godzinowa: przez pierwsze dwa miesiące 8,50 euro brutto/h, przy kolejnej umowie 9,60 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 8

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się na produkcji karmy do zwierząt domowych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna między innymi za: sporządzanie mieszanek, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie, kontrolę jakości.
  • Do zadań należeć będą również wstępne prace magazynowe jak paletowanie.

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • szybkość, sprawność fizyczna
  • duża motywacja
  • energiczność
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

Oferujemy:

  • na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora oraz wsparcie w sprawach urzędowych jak i przy uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie na 2 pierwsze miesiące, przy podpisaniu stałej umowy, może pomóc w zorganizowaniu stałego zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Produkcja karmy, Drezno” na poniższy adres: Sicheres-Arbeiten@accountant.com

Konieczne jest załączenie CV!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 639557acf667692a

8 komentarzy na “Drezno dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji karmy dla psów i kotów”

  1. chęć podjecia pracy na 13 czerwca 2015 @ 15:45

    byłbym zmotywowny pojechac wraz ze znajomymi do Was do pracy posiadam prawo jazdy kat B pracowalem wczesniej w Niemczech przez rok

  2. Jwetem zainteresowana Panstwa propozycia. Pracowalam na kuchni jako pomoc. Mam 48 lat moj nr. tel884 994 960.

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Posiadam prawo jazdy kat.B, uprawnienia na wózki widłowe (również w j. niemieckim), uprawnienia SEP do 1KV.
    Znam dość dobrze język angielski. Znam również jakieś podstawy języka niemieckiego, aczkolwiek preferowałbym pracę w której znajomość języka niemieckiego nie byłaby wymagana.

    Wysłałem już CV.

    Pozdrawiam
    andrzej_@op.pl

  4. Witam,..byla bym zainteresowana praca ,wraz z kolega i kolezanka…

  5. Drezno dam prace w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji karmy dla psów i kotów na 22 czerwca 2015 @ 18:17

    Dzień dobry

    Jestem studentem, mam 23 lata, byłem juz w Niemczech, wieć nie jest to dla mnie pierwszy wyjazd za granicę, Chętnie podejmę prace, szybko sie uczę, jestem pracowity. Proszę o kontakt arturw92@o2.pl

  6. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy pracowici, sumienni i zdyscyplinowani. Proszę o kontakt pod adresem email: Qlas1986@interia.pl

  7. jestaem z kolezanka zainteresowana , mamy 47 lat i doswiadczenie w pracy za granica , prosimy o kontakt jolanta.tarnacka@pocztaonet.pl

  8. Jestem zainteresowany podjeciem proponowanej pracy na linii produkcyjnej karmy dla psow i kotow,dobry stan zdrowia,sumienny zdyscyplinowany,prosze o kontakt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.