£do ustalenia

Dla Polaków oferta pracy w Anglii przy pakowaniu na magazynie od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milton Keynes
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: dobra znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 18 marca 2015 01:35

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie przy pakowaniu artykułów. Zatrudnienie w Milton Keynes dla osób bez doświadczenia, samodzielnych i odpowiedzialnych.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– porządkowanie paczek na magazynie
– mailowe obsługiwanie klientów
– kodowanie paczek
– przyjmowanie i wydawanie towaru
– obsługiwanie urządzeń znajdujących się na magazynie

Wymagania:
– szybkie liczenie w pamięci
– osoba zorganizowana
– umiejętność zarządzania czasem
– znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie w mowie i piśmie
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– punktualność, samodyscyplina
– obsługiwanie takich programów jak Word czy Excel
– otwartość, komunikatywność

Oferujemy:
– podniesienie swoich kwalifikacji
– pracę w międzynarodowej firmie
– przyjazną atmosferę
– legalną pracę na angielskich warunkach
– dobre zarobki

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 07774011206

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-na-magazynie-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 93655089a03d1e53

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.