DKK70 na mc

Dla par sezonowa praca w Danii bez języka rolnictwo przy pieleniu marchwi od zaraz Sønder Felding

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Sønder Felding
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: lipiec 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2021 19:18

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii dla par przy pieleniu marchewki. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Sønder Felding bez języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Sønder Felding.

Wynagrodzenie: 70 DKK na godz. + 2 DKK bonusu na godz. dla osób, które zostaną do końca sezonu – bonus będzie wypłacany do ostatniej wypłaty.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby od kwietnia, a potem od maja 13 osób.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielenie marchwi na platformach;
  • praca odbywa się w pozycji leżącej, a jedna osoba będzie szła za platformą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • gotowość do podjęcia pracy do końca sezonu 2021;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy fizycznej;
  • własny samochód, aby dojeżdżać do pracy;
  • własna odzież robocza, przeciwdeszczowa oraz kalosze.

Oferujemy:

  • 45 – 55 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • zakwaterowanie w cenie 420 DKK na tydzień od osoby;
  • 300 DKK rekompensaty za paliwo na tydzień dla kierowców, którzy będą dowozili innych pracowników do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 519 670 748 w godzinach od 8.00 do 16.00.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/pielenie-marchwi-sezonowa-praca-w-danii-2021-w-rolnictwie-bez-jezyka-4-osoby-z-autem-sonder-felding/

ID ogłoszenia: 5676081710e97f94