£do ustalenia

Dla par praca w Anglii przy sprzątaniu mieszkań prywatnych od zaraz Oxford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Oxford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 4 czerwca 2018 00:00

Dostępna od zaraz fizyczna oferta pracy w Anglii dla par i grup. Możliwość podjęcia zatrudnienia przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych na terenie Oxfordu.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Oxford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: co najmniej 6 miesięcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompleksowe sprzątanie domów prywatnych klientów
  • pracownik będzie zajmował się porządkowaniem wszystkich pomieszczeń oraz zgłaszaniem zapotrzebowania na środki czystości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • aktualne prawo jazdy
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialna podejście do zadań
  • gotowość do wyjazdu na minimum 6 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o legalną umowę z brytyjskim pracodawcą
  • szkolenia dla pracowników bez doświadczenia
  • atrakcyjne zarobki oraz system prowizyjny
  • służbowy samochód oraz narzędzia i środki do pracy
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@amplihr.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-od-zaraz-dla-par-przy-sprzataniu-mieszkan-oxford/

ID ogłoszenia: 9415b0ccc506f2ab