£8,60 brutto/h

Dla par praca Anglia bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 20:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie słodyczy i zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej;
  • obecnie pakuje się zestawy słodyczy z motywem wiosennym.

Wymagania:

  • bez znajomości języka angielskiego;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • otwartość oraz komunikatywność;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w zakładzie z dostępem do stołówki oraz kantyny;
  • przyjazną atmosferę;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • umowę na rok z trzymiesięcznym okresem próbnym.

Aplikacja:

CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 2020”

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 9835e9dbd91dc3a7