€1550 euro brutto miesięcznie

Dla par oferta pracy w Niemczech na magazynie bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2016 21:58

Magazyn z odzieżą w Düsseldorfie przyjmie dwie pary do pakowania ubrań, bez znajomości języka. Propozycja pracy w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem oraz bardzo dobrymi zarobkami.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy.

Zarobki: 1550 euro miesięcznie brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień według dostarczonej listy;
  • metkowanie ubrań;
  • montowanie alarmów antykradzieżowych;
  • przygotowanie zamówień do wysyłki – pakowanie i etykietowanie;
  • poszczególne obowiązki będą przydzielane przez kierownika.

Wymagania wobec kandydata:

  • gotowość do pracy zmianowej, również na noce;
  • niekaralność potwierdzona zaświadczeniem;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność i sumienność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • preferujemy dwie pary lub 4 osoby – najlepiej znajome.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie wstępne;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro dla jednej osoby lub 250 euro dla pary;
  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • zatrudnienie w trybie zmianowym – grafik rotacyjny;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com

W temacie prosimy wpisać: „Praca na magazynie z odzieżą dla par, Düsseldorf 2016″,

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 911573b4a5037172