SEK28000/m-c brutto

Dla par od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 06:53

Ogłoszenie zatrudnienia w fabryce ze Sztokholmu dla pracowników bez znajomości języka. Od zaraz możliwość podjęcia pracy w Szwecji dla par przy pakowaniu kosmetyków markowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Wynagrodzenie: 28000 SEK za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie markowych kosmetyków w nowoczesnej fabryce
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także kontrolowaniem jakości
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie oraz posiadanie doświadczenia
  • zaradność i pomysłowość
  • gotowość do zastosowania się do obowiązujących zasad
  • samodyscyplina
  • otwartość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju za 3500 SEK miesięcznie
  • opiekę konsultanta
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • perspektywę rozwoju

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 07/2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-dla-par-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-sztokholm-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9215b3bf53c92f52