€10 euro za godzinę brutto

Dla par od zaraz praca w Niemczech bez języka pakowanie perfum Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: umowa na czas określony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 20:46

Aktualna praca w Niemczech do podjęcia od zaraz, dla par przy pakowaniu perfum w fabryce z Bielefeld. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie w niskiej cenie zapewnia pracodawca. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Bielefeld, Niemcy.

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • rozpakowywanie perfum ze starych opakowań;
  • ponowne pakowanie w nowe pudełka;
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych;
  • foliowanie pudełek z perfumami oraz etykietowanie.

Wymagania:

  • oferta pracy skierowana jest do par;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • motywacja do skutecznego wykonywania zadań;
  • uczciwość – aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Gwarantujemy:

  • premie oraz atrakcyjny system motywacyjny – prezenty, dodatki do wynagrodzenia itp.;
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia stałej współpracy;
  • profesjonalne szkolenie wstępne;
  • zakwaterowanie płatne 320 euro od pary lub 200 euro dla singla.

Aplikacje:
Wszystkie osoby zainteresowane pracą zapraszamy serdecznie do aplikowania drogą mailową pod podany poniżej adres. CV w języku niemieckim znacząco przyśpieszy proces rekrutacji, jednak nie jest to wymóg konieczny.

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: Pakowanie perfum – Bielefeld 2016.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-perfum-bez-jezyka-bielefeld/

ID ogłoszenia: 87057b4a884541a6