DKK122,45 DKK/h

Dla par od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez języka Aarhus sortowanie odzieży

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 22:15
  • Wygasa: 2 dni, 23 godzin

Od zaraz zatrudnimy pary bez znajomości języka do fizycznej pracy w Danii. Zakład z Aarhus poszukuje osób do sortowania odzieży używanej. Na miejscu zorganizowano zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Aarhus, Dania.

Stawka godzinowa: 122,45 DKK/h brutto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • ręczne sortowanie odzieży;
  • rozdzielanie ubrań i innych tekstyliów ze względu na stan, rodzaj itp;
  • może zajść konieczność wykonywania innych zadań związanych z pracą sortowni.

Wymagania:

  • sumienne podejście do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • dokładność;
  • spostrzegawczość;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • mile widziana znajomość tkanin i rozróżniania poszczególnych części garderoby (np. rozróżnianie przez Panów sukienki od spódnicy, bluzki od tuniki itp.).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat – obowiązuje jedna zmiana;
  • możliwość podjęcia pracy przez narzeczonych, małżeństwa lub partnerów;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • zakwaterowanie płatne 2500 DKK miesięcznie od osoby;
  • możliwość rozwoju i nauki nowych rzeczy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, pod adres:

sikker@execs.com

W temacie wiadomości należy wpisać: skr/59/18, imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-danii-od-zaraz-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-aarhus/

ID ogłoszenia: 6785bb666191fa35