SEK18500-23000 msc

Dla par na produkcji kanapek praca w Szwecji od zaraz bez znajomości języka, Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Linköping
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2019 21:29
  • Wygasa: 17 godzin, 22 minut

Aktualna oferta pracy w Szwecji z Linköping dla par przy produkcji kanapek. Ogłoszenie od zaraz bez znajomości języka szwedzkiego, ale z językiem angielskim. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Linköping.

Wynagrodzenie: 18500 – 23000 SEK miesięcznie.

Start: od stycznia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników do kanapek;
  • składanie kanapek;
  • obsługiwanie maszyn;
  • zwijanie wrapów i ich pakowanie;
  • wykonywanie innych zadań z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób z doświadczeniem;
  • język angielski w stopniu dobrym;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie;
  • wdrożenie w obowiązki;
  • zapewniamy zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 SEK miesięcznie;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z  tytułem wiadomości: Produkcja kanapek, Linköping 2019.

Umowa jest podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Arbetsmedlet AB

Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-szwecji-dla-par-od-stycznia-2019-produkcja-kanapek-linkoping/

ID ogłoszenia: 5015c364a077e268