€10/h

Dla par dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka przy choinkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2018 22:44

Ciekawa oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par przy ścinaniu choinek – leśnictwo. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego. Mamy stanowiska dla 10 osób.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Ilość miejsc: 10.

Wynagrodzenie: 10 EUR/h.

Lokalizacja: Hamburg.

Zadania na stanowisku:

  • ścinanie drzewek;
  • sortowanie ich;
  • pakowanie choinek i sortowanie;
  • robienie porządku;
  • możliwe też prace przy sadzeniu drzewek, kwiatów i roślin;
  • zadania przy pielęgnacji trawników.

Wymagania:

  • doświadczenie w leśnictwie;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • uczciwość i sumienność;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • punktualność;
  • dokument, który potwierdzi 30-dniowy okres ubezpieczenia w Polsce.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre zarobki;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • możliwość załatwienia formalności zdalnie;
  • dofinansowanie zakwaterowania – 80% kosztów;
  • premie za polecenia pracowników.

Aplikacje:
Serdecznie zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

Odpowiemy wyłącznie na niektóre aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-lesnictwie-od-zaraz-dla-par-hamburg-2018/

ID ogłoszenia: 9485bd304522ab86