€1950 brutto miesięcznie

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji czekolad bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 01:52

Na produkcji czekolad poszukiwane od zaraz do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Berlinie także dla par. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie, czyli 160 h x 11,19 Eur) + premie oraz dodatek mieszkaniowy 100 Eur.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji czekolad nadziewanych w różnych smakach i różne rodzaje;
  • obowiązkiem pracownika będzie m.in. przygotowywanie mieszanek smakowych z półproduktów na podstawie przepisu, obsługiwanie prostych maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości;
  • poza tym 2 osoby są potrzebne na dział pakowania, np. zdejmowanie tabliczek z taśmy, a następnie wkładanie do maszyny foliującej i przekładanie ich do kartonów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej i dostępność na minimum 6 miesięcy;
  • pracowitość, zdyscyplinowanie i rzetelność;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na produkcji;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • bez uzależnień i problemów ze zdrowiem;
  • gotowość do zrobienia sobie badań w sanepidzie w Niemczech.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 300 Eur, z czego pracodawca dopłaca 100 Eur;
  • samodzielne pokoje zapewnione dla par;
  • umowę na 6 miesięcy z możliwością jej przedłużenia na dłużej;
  • szkolenie z zakresu BHP oraz obsługi maszyn produkcyjnych itp.;
  • wsparcie, pomoc międzynarodowego zespołu, w składzie którego znajdują się również Polacy;
  • solidnego pracodawcę;
  • dodatki w postaci firmowych wyrobów, gdzie pracownik do każdego wynagrodzenia dostaje paczkę przygotowaną przez dział HR.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/03/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 8995c8171e6db736