DKK100 brutto/h

Dla par bez języka oferta sezonowej pracy w Danii od zaraz zbiory ogórków Glostrup

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Glostrup
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 1 listopada 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2021 20:07

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Danii przy zbiorach ogórków. Zatrudnienie od zaraz w Glostrup dla par z zapewnionym zakwaterowaniem przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Glostrup.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana będzie w szklarni z ogórkami;
  • pracownik będzie podlewał, nawoził, a także zbierał i pakował ogórki;
  • wykonywanie innych zadań w szklarni.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracach szklarniowych;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 250 DKK na mc od osoby;
  • możliwość wyrobienia dużej ilości godzin pracy;
  • pracę wykonywaną przez 7 dni w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie;
  • wsparcie przed wyjazdem oraz podczas zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-szklarnia-ogorkow-dla-pary/

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dla-par-oferta-sezonowej-pracy-w-danii-ogrodnictwo-bez-jezyka-przy-ogorkach-od-zaraz-glostrup/

ID ogłoszenia: 364610011d64eae1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.