Dekarz dachów płaskich od zaraz praca Norwegia na budowie Bergen, Hordaland

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Opublikowany: 21 września 2014 01:22

Atrakcyjna propozycja pracy w Norwegii dla dekarzy dachów płaskich na terenie Bergen i Hordaland. Zatrudnienie na budowie przy wykonywaniu pokryć dachowych.

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i norweskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Dekarz dachów płaskich od zaraz

Obowiązki:
– Wykonywanie pokryć dachowych
– Wykonywanie obróbek blacharskich
– Montaż rynien, rur spustowych z PCV
– montaż i zgrzewanie membran z PCV
– Wykonywanie pokryć dachowych (blacha cynkowa, stalowa ocynkowana, miedziana, aluminiowa)

Wymagania:
– minimum 4 lata doświadczenia jako dekarz (mile widziane doświadczenie na Półwyspie Skandynawskim)
– umiejętność samodzielnej pracy
– mile widziane wykształcenie kierunkowe
– prawo jazdy kategorii B
– bardzo dobra lub przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (język szwedzki również jest dopuszczalny)
– umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
– wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

Oferta:
– umowa o pracę na norweskich warunkach (wraz z dodatkami)
– zorganizowane zakwaterowanie (płatne)
– pomoc w załatwieniu formalności i zalegalizowania pobytu na terenie Norwegii (również z rodziną)
– wynagrodzenie NOK 171 – 180 brutto/h (ekwiwalent €20,5-€21,5 brutto za godzinę)
– możliwość pracy w nadgodzinach
– długoterminowe, stabilne zatrudnienie

Zainteresowany? Wyślij CV już dziś na adres: rekrutacja@ksps.com.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr referencyjnego DBS/NO/KS
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 67154196d9b69b64

ilość wszystkich wyświetleń: 1304, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ksps
  • Zarejestrowany od: 17 września 2014

Inne przedmioty dodane przez ksps

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ksps »