DKKdo ustalenia

Dania praca w Holmegaard na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Holmegaard
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 20:05

Aktualnie szukamy pakowaczy do pracy w Danii na linii produkcyjnej. Oferta z Holmegaard od zaraz dla Polaków przy pakowaniu bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Dania, Holmegaard
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem produktów wytwarzanych przez firmę oraz obsługiwaniem maszyn znajdujących się w fabryce. Zadania związane z pakowaniem wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– szybkość, zwinność, elastyczność
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– punktualne stawianie się w pracy
– dobre zdrowie
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na duńskich warunkach
– stałe zatrudnienie
– pracę w przyjaznym środowisku
– jasne warunki zatrudnienia
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pamiętając o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Kontakt mailowy: izabela.ociepa@onet.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-2733099.html

ID ogłoszenia: 90552a6309c5a67

9 komentarzy na “Dania praca w Holmegaard na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka”

  1. Witam kobieta 40 l podejmie prace.Jestem pracowita i wyrozumiala.kontakt +48506702472-Lublin

  2. Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą pracą u was. Mamy po 40 lat i pracowaliśmy już w Dani . Posiadamy własny samochód. Możemy wyjechać od zaraz. Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą pracą u was. Mamy po 40 lat i pracowaliśmy już w Dani. Posiadamy własny samochód . Możemy wyjechać od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny 795082452

  4. witam jesem zainteresowany praca pakowacza.Proszę o informację na email rocco30@vp.pl

  5. witam -maz z synem mieszkaja w Ringsted sa blisko tej miejscowosci prosze o kontakt i wiecej informacji.tel 531551484pozdrwaiam

  6. Witam są dwie osoby chętne do pracy wiek 38 i 40 lat możliwy wyjazd od zaraz .Jeśli oferta aktualna proszę o dalsze informacje .Pozdrawiam

  7. Witam, zamieszkały w Szczecinie. Chętnie podejmę/podejmiemy prace na produkcji. Możliwy wyjazd od zaraz, własne auto. +48 512 933 279

  8. hahahah ludzie nie rzucajcie się z motyką na słońce. Oszuści jakich mało. Przyjezdzasz na 7, a kończysz pracę nie wiadomo o której. Obóz pracy zero odpoczynku. Miałam w grafiku wpisaną godz. 7, a mósiałam jezdzić na godz 6 bo durna szefowa nie miała zamiaru kupić więcej aut. Męczarnia. I jeszcze sprzątanie po duńczykach oni konczyli pracę i szli do domu, a my sprzatałyśmy po Paniskach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.