DKKdo ustalenia

Dania praca w budownictwie dla płytkarza bez języka od zaraz Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aalborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 października 2015 01:02

Firma budowlana poszukuje płytkarzy do pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego. Ogłoszenie w mieście Aalborg na budowie przy remontach i wykończeniach. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Dania, Aalborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– usuwanie nierówności ścian
– sortowanie płytek według odcieni, wielkości itp.
– przygotowanie zaprawy cementowej
– wycinanie w płytkach otwory na kontakty czy krany
– układa płytki na ścianie
– wypełnianie szczelin fugą
– zdjęcie starych płytek

Wymagania:
– posiadanie dużej cierpliwości
– dobre zdrowie, sprawny kręgosłup
– dokładność, niezawodność, precyzja
– zdolność do komunikowania się między współpracownikami
– duża zręczność rąk
– szybkie i sprawne wykonywanie zadań
– wytrzymałość na długotrwały wysiłek
– mile widziane osoby z zainteresowaniami technicznymi
– zatrudniamy jedynie osoby doświadczone

Oferujemy:
– samodzielne wykonywanie zadań
– legalną pracę od zaraz
– pracę dla 2 płytkarzy i 2 pomocników
– pomoc polskiego opiekuna
– wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
– darmowe miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: info@jm-manpower.dk z tematem: Płytkarz
Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 004522870016

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/plytkarz__dania,ogloszenie,20150930110023.html

ID ogłoszenia: 70656144d37db032

2 komentarze na “Dania praca w budownictwie dla płytkarza bez języka od zaraz Aalborg”

  1. Jestem zainteresowany. Duże doświadczenie w pracach wykończeniowych, glazurniczych, wod-kan i innych (w razie zainteresowania ofertą – zdjęcia z wykonanych prac wyślę na maila). Pozdrawiam.

  2. Jeśli ogłoszenie jest aktualne to jestem zainteresowany.Dwóch mężczyzn.Bardzo duże doświadczenie w kładzeniu płytek,35 lat doświadczenia.Dzwonię na podany telefon lecz nie odpowiada.Proszę o kontakt.