DKK52 DKK/h netto

Dania praca na produkcji przy sortowaniu ziemniaków bez języka Ribe

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Ribe
  • Data rozpoczęcia pracy: 12.09.2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2014 01:48

Hodowca ziemniaków z Ribe szuka 2 osób do pracy w Danii przy sortowaniu ziemniaków. Oferta dla Polaków bez znajomości języka duńskiego na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od 12 września.

Stanowisko: Pracownik do sortowania
Lokalizacja: Dania, Ribe
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
Praca polega na stanu przy linii produkcyjnej i sortowaniu ziemniaków. Ważne jest aby usuwać z taśmy różne zanieczyszczenia takie jak kamienie.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie uprawnień na prowadzenie traktora
– sprawne dłonie, dobry wzrok
– przestrzeganie zasad BHP
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– doświadczenie na produkcji mile widziane

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– rozpoczęcie od 12 września do 12 października
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce zamieszkania płatne 500 DKK/tydź.
– pracę również w weekendy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą maila: [ogłoszenie wygasło]

Źródło:
wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 522540b776f8277e