DKKdo ustalenia

Dania praca fizyczna na magazynie bez znajomości języka od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Opublikowany: 21 maja 2014 23:35

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Oferta z Kopenhagi przy załadunku i rozładunku aut ciężarowych. Zatrudnienie tymczasowe dla dwóch osób.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca przy załadunku i rozładunku opakowań drewnianych
– zajmowanie się sortowaniem palet
– drobne prace naprawcze przy paletach
– zatrudniony będzie zajmował się przygotowywaniem paczek do wysyłki

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne co najmniej kilkuletnie
– umiejętność obsługiwania wózków widłowych
– angielski w stopniu komunikatywnym
– osoba sprawna fizycznie, dobra wytrzymałość
– energiczność, zaangażowanie
– wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Oferujemy:
– zatrudnienie na czas określony
– dobre zarobki
– oferujemy pracę w renomowanej firmie
– pracę od zaraz
– wsparcie w pierwszych dniach
– szybkie przeszkolenie z działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-paletach-2345027.html

ID ogłoszenia: 931537d0ce874734

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.