DKK112 za godz. brutto + dodatki

Dania praca fizyczna na farmie przy hodowli norek bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 01:07

Farma norek poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Oferta dla Polaków przy hodowli norek. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 112DKK za godz. brutto + dodatki
Nr ref.: farma

Zadania:
Zatrudniony będzie zajmować się hodowlą norek. Do czynności pracownika wlicza się karmienie zwierząt, ich pielęgnacja itp.

Wymagania:
– doświadczenie przy hodowli konieczne
– język angielski minimum w stopniu komunikatywnym
– przyjazd własnym samochodem
– aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– do każdej przepracowanej godziny dodatek wakacyjny w wysokości 12%
– wypłaty w terminie, co dwa tygodnie
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– zapewniamy ubezpieczenie
– możliwość kontaktu z opiekunem

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą poufności na adres: produkcja@jobsupply.com.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-227bei/

ID ogłoszenia: 66953a74a993abde

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.