DKKdo uzgodnienia

Dania praca fizyczna bez języka przy rozładunku towarów od zaraz Vejen

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Vejen
  • Opublikowany: 9 marca 2016 21:18

Poszukiwani od zaraz pracownicy fizyczni do rozładunku i załadunku towaru na magazynie w Vejen. Ogłoszenie pracy w Danii bez znajomości języka, dla Polaków. Zatrudnienie ma charakter stały.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zarobki: do ustalenia.

Miejsce pracy: Vejen, Dania.

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie w zapewnieniu płynnej pracy magazynu;
  • załadunek i rozładunek towarów;
  • prace zlecane na bieżąco przez kierownika.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B będzie zaletą;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (obowiązkowo);

Oferujemy:

  • wsparcie w formalnościach i bieżąca opieka rezydenta;
  • możliwość pracy na stałe;
  • wolne weekendy;
  • służbowe miejsce zamieszkania;
  • duńską umowę o pracę;
  • szkolenie wstępne;
  • wdrożenie w obowiązki.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać na adres mailowy:

recruitment@wbstaffing.com

W tytule prosimy wpisać: „pracownik rozładunek”.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/pracownik-fizyczny-do-pracy-w-danii-przy-rozladunku-towaru-z-j-angielskim-vejen/

ID ogłoszenia: 14356dff5a46cc4c