DKK120.00

Dania praca dla hydraulików Kopenhaga z językiem angielskim

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Opublikowany: 25 września 2015 14:23

Firma z Kopenhagi poszukuje hydraulików gotowych podjąć pracę w Danii przy montażu i konserwacji systemów ogrzewania, oraz instalacji sanitarnych.

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Hydraulik na terenie Danii.

Opis stanowiska
Poszukujemy hydraulików do pracy w Danii.
• montaż i konserwacja systemów ogrzewania
• montaż i konserwacja instalacji sanitarnych
• docinanie rur, montaż grzejników i innych urządzeń sanitarnych,

Wymagania
• doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika lub podobnym (min. 1,5roku)
• znajomość specyfiki pracy na budowie
• sumienność
• mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziany własny samochód

Nasza oferta
• zatrudnienie w oparciu o umowę duńską
• wynagrodzenie za godzinę pracy 120 DKK brutto + 12% feriepenge (pieniądze wakacyjne)
• ok 40h pracy/tygodniowo
• zakwaterowanie zapewnia pracodawca, opłata za zakwaterowanie jest odciągana z wynagrodzenia

ID ogłoszenia: 88355e55cc9315ed

ilość wszystkich wyświetleń: 731, dzisiaj: 1