€na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory truskawek bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schleswig-Holstein
  • Opublikowany: 9 maja 2014 00:14

Pilnie zatrudnimy pracowników do zbiorów truskawek z upraw polowych w Schleswig-Holstein. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego na dwa miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Miejsce pracy: plantacja w Schleswig-Holstein

Zarobki: na akord

Obowiązki:

  • Zadania polegające na pielęgnacji owoców.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie truskawek

Oczekiwania:

  • Dobre zdrowie,
  • możliwość do podjęcia pracy fizycznej
  • brak problemów zdrowotnych
  • od kandydatów oczekujemy koniecznie spełnienia następujących warunków: osoba poszukiwana nie może być zarejestrowana jako bezrobotna, prowadzić firmy ani podejmować pracy w 2014 roku.
  • brane pod uwagę będą zgłoszenia od osób będących na
  • gotowość do wyjazdu już od 15 maja 2014
  • utrzymaniu rodziny
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej

Oferta:

  • Pracownik ma zapewnione zakwaterowanie wraz z częściowym wyżywieniem- śniadania i obiady w cenie 7 euro/doba
  • możliwość podjęcia pracy na okres 2 miesięcy
  • wsparcie koordynatorów
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą oraz spełniające warunki proszone są o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz aktualne zdjęcie na adres:

  • praca@jeople.de

w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz „truskawki”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-schleswig-holstein/

ID ogłoszenia: 622536b7637f222c