€7 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw na rok 2015 Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2015
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 30 grudnia 2014 02:24

Poszukujemy 100 pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta z Fellbach dla Polaków bez doświadczenia. Możliwe jest również zatrudnienie przy zbiorze truskawek i jabłek, które odbędą się w późniejszym terminie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto
Rozpoczęcie: marzec 2015
Liczba stanowisk: 100

Zadania:

Praca odbywa się na polu gdzie zatrudniony będzie zajmować się zbiorem warzyw. Zatrudniony zebrane szparagi będzie wstępnie segregować i układać w skrzynkach.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie
– nienaganna sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy o zwiększonym wysiłku fizycznym
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach szparagów będzie dodatkowym atutem
– przyjmujemy kandydatów nie posiadających szkodliwych nałogów
– chęć do pracy przy nadgodzinach

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę przez 6 dni w tygodniu
– miejsce do zamieszkania w kontenerach płatne 4,50 euro za dzień
– obiady w cenie 5 euro za dobę
– dobre warunki pracownicze
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez maila: info@fruechtle.com kontakt jest możliwy wyłącznie w języku niemieckim.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-szparagow-fellbach-2015/

ID ogłoszenia: 86354a1e7f048078

10 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw na rok 2015 Fellbach”

  1. Jestem Zainteresowany prosze o kontakt 667363889 Rafal

  2. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie w tego typu pracach. Proszę o kontakt. Mój tel+4915215809143

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy ,posiadam doświadczenie .Proszę o kontakt ,mój numer
    +48536533324

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Prosze o kontakt +48609283518

  5. marcin1982@xp na 5 stycznia 2015 @ 10:41

    witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 663359117

  6. jade

  7. Witam.Jestem zainteresowany waszą ofertą.Mam doświadczenie w zbiorach szparagi,truskawki i sałaty.Proszę o kontakt 796614365

  8. Witam serdecznie była bym zainteresowana wraz z chłopakiem prosie o katakt pod numer telefonu 663 635 666

  9. torpeddd na 8 lutego 2015 @ 13:11

    Jestem zainteresowany prosze o katakt torpedd@interia.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.